Jouwstats
Er is een Jouwstats forum, waar niet echt veel in staat, maar het wordt wel bijgehouden. Toch handig als je iets wilt vragen, of als je problemen hebt met deze teller. Misschien moeten we er maar eens navragen wat die onduidelijke vragen bij de aanmelding betekenen. Zo moet je een "teller id" invullen (wij hebben maar een willekeurig getal gekozen) en je kunt kiezen voor "gebruik komma's om nummers te scheiden". Ik vermoed dat het laatste betekent of je duizend op de nederlandse manier (1.000) wilt zien, of op de engelse wijze met een komma (1,000), maar ik weet het niet zeker.
Je kunt uit verschillende kleuren icoontjes kiezen, dus het is goed mogelijk om Jouwstats te verwerken in het design van je site. De statistieken kun je beveiligen met een wachtwoord, dus gluurders kun je buitensluiten. Er is ook een overzicht met de sites met de meeste hits, waar veel 18+ sites in staan omdat er geen beperking is aan het aantal hits.
Jouwstats is niet onze eerste keus, maar als basic teller voldoet het.










Jouw Gravatar is een afbeelding welke je volgt van website naar website naast je naam waneer je handelingen verricht zoals het plaatsen van een reactie of een artikel in een blog.
Beste Tellertest,
Bedankt voor de test die jullie hebben gedaan op jouwstats.
Helaas is de test net iets te vroeg, omdat er een tweede versie in ontwikkeling is, en hoogst waarschijnlijk al binnen een paar weken online komen gaat.
Ik ga jullie hiervan op de hoogte stellen zodra dit is gebeurt. Ik hoop dat jullie dan een nieuwe test willen uitvoeren, aangezien de nieuwe versie veel, en dan ook echt veel, meer te bieden heeft.
Vr Grt,
Dirk Kuipers
Jouwstats
Die nieuwe versie van Jouwstats gaan we zeker testen als die uitkomt.
hai
Klanten kunnen mijn website niet openen, omdat ze een melding krijgen, dat in mn teller een virus zit.
Kunnen jullie dit verhelpen, zodat mn website weer bereikbaar is?
mvg Jos
WIj hebben last gehad van een aanval op onze server waarbij er iframes in onze websitebestanden zijn gezet die malware openen.
Deze iframes zijn inmiddels verwijderd. De oorzaak gaan wij nu onderzoeken.